Ludhiana, Punjab
GST No. 03AFPPA8831B1ZV
Call 08047630831 82% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 200 Kg
Product Brochure
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | SQUARE |
| Quantity Per Pack | 50 kg |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 50 Kg
Product Brochure
| Bolt Size | M16 |
| Inner Diameter | 10 mm |
| Material | Mild Steel |
| Outer Diameter | 24 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
Additional Information:
View Complete details